Obsah pripravujeme. Bude dostupný už čoskoro a máte sa na čo tešiť!

Milujeme Wordpress a technológie budúcnosti

O Futur Digital

Sme Futur Digital. Digitálne štúdio zamerané na tvorbu a optimalizáciu webových riešení na platforme Wordpress. Už 15 rokov pomáhame firmám, osobným značkám a hlavne e-shopom vytvárať a rozvíjať digitálne riešenia s pridanou hodnotou.

Počas 15 rokov existencie sme spolupracovali s významnými domácimi aj medzinárodnými značkami

Náš príbeh

15 rokov digitálnych skúseností

2023

FUTUR DIGITAL má po rokoch konečne nový web

Po niekoľkých rokoch sme opäť redizajnovali našu značku a spolu s redizajnom sme pripravili ja nový web. Okrem projektov, služieb a informácií o nás, na ňom nájdete aj zaujímavé insighty zo zákulisia našej digitálnej kuchyne.

3 nové efektívne weby pre skvelých lokálnych klientov

Vytvorili sme trojicu nových lokálnych webov. Pre špecialistu na Kubu Laisla.sk, bratislavskú taxislužbu Massivetaxi.sk a pre banskobystrický tím profesionálnych kurenárov KurenarBB.sk.

2022

Začali sme spoluprácu s reštauráciou Season

Od septembra spolupracujeme s reštauráciou Season vo Zvolene. Pri spolupráci sa zameriame hlavne na tvorbu pútavého vizuálneho obsahu, sociálne siete a samozrejme na nový efektívny web. Nebude chýbať ani virtuálna prehliadka.

MMM salón získal novú identitu, web a vizuálny obsah

Pre banskobystrický masážny salón Moniky Mlčovej – MMM salón sme navrhli digitálnu stratégiu, novú zjednotenú identitu značky a samozrejme web s bohatým vizuálnym obsahom vrátane virtuálnej prehliadky.

Nový koncept pre kláštorný komplex Želiv

Pre historický kláštorný komplex Želiv na pomedzí Prahy a Brna sme spracovali komplexný audit súčasných webových stránok a všetkých digitálnych zdrojov. Navrhli sme tiež redizajn značky.

Sťahujeme sa! Do 2x väčšich priestorov

Už druhý krát za rok sa sťahujeme. Ale len o pár metrov ďalej. Nájdete nás stále na tej istej adrese, v 2x väčších priestoroch, s vlastným parkovaním a v lete na vás čaká terasa. Zastavte sa u nás na kávu a rozhovor o digitálnom svete.

Pre výberovú kávu CaffeOro sme vytvorili nový e-shop

Pre lokálnu pražiareň CaffeOro vo Zvolene sme vytvorili nový e-shop. Okrem tradičných funkcionalít sme pridali B2B vstupné stránky, ktoré uľahčujú konverziu biznis návštevníkov na zákazníkov.

2021

Založili sme Thisplugin pre vývoj Wordpress pluginov

Založili sme Thisplugin. Pod touto značkou budeme ponúkať pluginy pre Wordpress platformu. Na Thisplugin už teraz nájdete viac ako 15 užitočných pluginov hlavne pre váš e-shop.

Nový web pre tím špecialistov z Boosters

Pre tím výkonnostných špecialistov z Boosters sme pripravili nový web. Prezentuje identitu tímu, ponúka množstvo skvelého obsahu a hlavne – efektívne prináša nových zákazníkov. 

Dizajnový nábytok s tisíckami produktov aj online predaj náradia

Spustili sme 2 nové eshopy. Komnata.sk je technicky náročný eshop s vyššími tisickami produktov. Pre spoločnosť sme vyvinuli nový spoľahlivý VidaXL plugin. Druhým eshopom je Apkonaradie.sk. Poznáte ho?

Brand, korporátna identita a MVP eshopu pre Gustiamo.sk

Pre spoločnosť Xepap sme pripravili refresh brandu a nový koncept eshopu. Nová značka je Gustiamo. Uhádnete na čo sa spoločnosť zameriava? Áno, máte pravdu. Na skvelé talianske potraviny a víno.

Presťahovali sme sa do nových priestorov v centre BB

V marci 2021 sme otvorili našu novú kanceláriu v centre Banskej Bystrice, na Bakossovej ulici. Radi vás u nás kedykoľvek privítame. Na konzultácii, káve alebo pri náhodnej návšteve. Tešíme sa na vás!

2020

Užitočné nástroje pre audit a management biznisu

Vytvorili sme sadu nástrojov pre audit, monitoring a management vášho biznisu. FUTUR TOOLBOX vám prináša možnosti ako analyzovať a optimalizovať váš biznis na základe presných dát. Všetky nástroje sú spracované v prehľadných formátoch vrátane podrobných inštrukcií.

Niekoľko nových webov pre skvelé lokálne služby

Milujeme spoluprácu so spoločnosťami z nášho regiónu. Naša práca pre ne je veľmi aktívna, energická a na konci nás čaká nielen dobrý pocit z dobre odvedenej práce, ale aj radosť majiteľov. Pripravili sme nové digitálne riešenia vrátane vizuálneho obsahupre kozmetické štúdio KM Beauty, autoservis Autotrade Trenčín a tréningové centrum Effort Fitness. O všetko riešenia sa dlhodobo staráme.

Portál pre všetkých milovníkov dobrého jedla

V spolupráci s agentúrou Boosters sme vytvorili minimálny životaschopný produkt (MVP) pre gastronomický portál GastroGuru.sk na platforme Worpress. Pre prototypovanie sme použili website builder Elementor. V rámci spolupráce sme napísali recenzie prvých 20 podnikov.

Zmena názvu a smerovania, vzniká FUTUR DIGITAL

Opúšťame pôvodný koncept fullservisovej marketingovej agentúry a meníme sa na digitálne štúdio so špecializáciou na riešenia na platforme Wordpress. Súčasťou portfólia služieb sa tiež stáva tvorba vizuálneho obsahu, branding a natívna komunikácia.

2019

Prírodná terapia nielen pre váš tráviaci trakt

Významný začiatok dlhodobej spolupráce so slovenskou značkou Apothecary, u nás známou ako Mastichaterapia.sk. Pre značku sme vytvorili rozsiahly e-shop a magazín na platforme Wordpress. Eshop v spolupráci neustále optimalizujeme a rozširujeme o nové funkcie. Staráme sa o technický chod slovenskej, ale aj maďarskej verzie, vývoj Wordpress pluginov a automatizácie.

Prvý slovenský komunitný marketingový portál Markpro.sk

V spolupráci s Martinom Bulákom z Boosters.sk sme navrhli a vytvorili prvý slovenský komunitný portál pre Marketérov – MarkPro.sk. Od identity, cez dizajn až po vývoj na platforme Wordpress. Staráme sa o bezproblémový chod portálu z technického hľadiska.

Ardiama.sk – eshop s ponukou výnimočných diamantových šperkov

Pre spoločnosť Ardiama sme vytvorili eshop na platforme Wordpress s konfigurátorom diamantových šperkov. Zjednodušili sme spôsob pridávania produktov pomocou viacerých automatizácii a vyvinuli sme tiež prvé vlastné Wordpress pluginy.

2016

Koncept portálu jedinečných miest a možností v Čechách a na Slovensku

Ako spoluautori sme sa podieľali na návrhu konceptu portálu Unique life. Cieľom projektu bola prezentácia jedinečných miest v Českej a Slovenskej republike, hlavne pre zahraničných návštevníkov oboch krajín.

2015

Portál pre zdravší životný štýl a eshopy s doplnkami výživy

Oživili sme myšlienku cvičenia na doma a zdravého životného štýlu v projekte Fithero. Vytvorili sme databázu cvičení, aplikáciu pre cvičečnie na doma, automaticky generovaný jedálniček a český a slovenský eshop s doplnkami výživy a fitness vybavením.

2012

Posilka.TV – najväčší slovenský video portál o cvičení na doma

Spolu s Michalom Kyselicom sme vytvorili jeden z naznámejších video portálov o cvičení na doma. Počas spolupráce sme okrem technického riešenia fullservisovo zabezpečili niekoľko marketingových kampaní (kampaň Fun Radio, FitkoRoku, Telo Jak Pán spolu s raperom Rytmusom).

2011

OC Laugaricio, Breda & Weinstein, Dom nábytku Atrium, biznis centrá

Do nášho portfólia investičných a realitných klientov sa pridala najväčšia česká investičná spoločnosť Mintgroup. V rámci dlhodobej spolupráce sme sa podieľali na rebrandingu spoločnosti, tvorbe jej digitálnej identity, ako aj na komplexnom spracovaní marketingu pre jej projekty – od OC Laugaricio až po biznis centrá po celej Českej a Slovenskej republike.

2010

Rok bohatý na významné medzinárodné spolupráce

V roku 2010 sme nadviazli množstvo zaujímavých spoluprác s českými aj medzinárodnými spoločnosťami – Fokus Optik, ORACLE, Univerzita Jana Amose Komenského v Prahe, Hervis Sport, Škoda Transportation, KLM France, TPCA Czech republic, Jansen Display, FactoryPRO.

Nová spolupráca s investičnou skupinou CEREinvest

Od začiatku spolupráce sme sa podieľali na marketingu developerských projektov v lokalite Čeladná. Súčasťou spolupráce bola aj prezentácia samotnej lokality. K nášmu tradičnému marketingovému mixu sme tak okrem vizualizácií, pridali aj kvalitné fotografie.

Pomáhame českým neziskovkám s budovaním značky a marketingom

Pre české neziskové organizácie – FOKUS Praha o.s., Máme Otevřeno o.s. a Mezi námi o.s. sme spracovali kompletné korporátne identity vrátane webových riešení spoločností a ich podnikov (Cukrárna a kavárna Vesmírna). Pre poslednú z nich sme vytvorili komplexný e-learningový vzdelávací systém.

2008

Najväčšia česká realitka AAAbyty.cz na výslní, aj vďaka našej práci

Od vzniku až do plného prepuknutia realitnej krízy v roku 2010 sme spolupracovali so spoločnosťou AAAbyty.cz na digitálnom marketingu 10 developerských projektov. Od realizácie webového riešenia, až po 3D vizualizácie a marketingové školenia realitných maklérov.

Založenie agentúry Nextwave, predchodcu FUTUR DIGITAL

V júni 2008 sme založili spoločnosť Nextwave ako fullservisovú marketingovú agentúru. V prvých mesiacoch a rokoch sme naše úsilie zamerali na realitný trh a developerské projekty.

Naše hodnoty

6F našej každodennej práce

Férovosť

Vždy klademe dôraz na férové a spravodlivé zaobchádzanie s našimi klientmi, partnermi a členmi tímu, čím si budujeme vzájomnú dôveru a rešpekt.

Flexibilita

Sme pripravení prispôsobiť sa zmenám a výzvam, ktoré prináša digitálny svet. Vytvárame riešenia šité na mieru potrebám našich klientov.

Funkčnosť

Poskytujeme efektívne a užívateľsky príjemné riešenia, ktoré zvyšujú hodnotu pre našich klientov a ich zákazníkov.

Futurizmus

Udržiavame náš pohľad upriamený na budúcnosť. Neustále hľadáme nové a lepšie spôsoby ako napredovať v digitálnom priestore.

Finančná transparentnosť

Komunikujeme otvorene o našich cenách a službách a poskytujeme klientom jasný prehľad o tom, čo dostanú za svoju investíciu.

Fokus na zákazníka

Naše rozhodnutia a kroky sú vždy ovplyvnené potrebami našich klientov. To nám umožňuje poskytovať relevantné a účinné riešenia, ktoré pomáhajú ich podnikaniu rásť.

Náš tím

Efektívny digitálny tím

Peter Hrnčiar

FUTUR DIGITAL partner

Róbert Tomly

FUTUR DIGITAL partner

Tomáš Bielik

Senior Wordpress developer

Anna Weissová

Špecialista na komunikáciu

Martin Bulák

Externý špecialista na PPC

Aiva

AI špecialista na text, foto a video

Prínos klientom aj komunite

Čo sme sa naučili, zdieľame ďalej

Otvorená platforma

Pre naše digitálne riešenia používame výhradne platformu Wordpress. Umožňujeme našim klientom vlastniť svoju investíciu a rozhodnúť sa v budúcnosti s kým chcú spolupracovať.

Bezplatné pluginy

Pod značkou Thisplugin ponúkame niekoľko bezplatných prémiových pluginov, ktoré využije každý – začínajúci aj etablovaný e-shop postavený na platforme Wordpress.

vrprehliadky 600

Moderné technológie

Pre lokálne firmy ponúkame moderné technológie, ktoré idú s dobou. Virtuálne prehliadky prinášajú neopakovateľné zážitky a motivujú ku konverzii.

otvorená platforma

Vaša investícia, vaše slobodné rozhodnutie

Myslíme si, že máte plné právo rozhodovať o svojej investícii. Preto vás neviažeme na naše riešenie. Práve naopak. Práve vy rozhodujete o svojom digitálnom riešení. O tom kde, ako, s kým ho budete prevádzkovať a komu do neho dáte prístup.

Thisplugin

Bezplatné prémiové pluginy pre Woocommerce

Vďaka komunite Wordpress a Woocommerce sme sa veľa naučili. Získané know-how zdieľame daľej aj v podobe bezplatných pluginov, ktoré naviac môžete používať pod svojou vlastnou značkou.

Virtuálne prehliadky

Viac objednávok a rezervácií vďaka virtuálnej realite

Lokálnym podnikom a firmám ponúkame možnosti pre zvýšenie návštevnosti z vyhľadávania, zapojenia návštevníkov, dôveryhodnosti a v konečnom dôsledku zvýšenie konverzie a priameho predaja.

vrprehliadky 600