Obsah pripravujeme. Bude dostupný už čoskoro a máte sa na čo tešiť!

Kurenárbb.sk —

Efektívna vstupná stránka pre profesionálnych kurenárov

8%

priemerná miera konverzie vstupnej stránky – formulár, telefón, e-mail

2min

priemerná dĺžka trvania návštevy na stránke 2 min 10 s

KurenarBB.sk

KurenarBB.sk je tradičná banskobystrická poctivá firma zameraná na inštaláciu kotlov, radiátorov, tepelných rozvodov a podlahového kúrenia.

Lokalita

Banská Bystrica, Slovensko

Zameranie

Kurenárske práce

Veľkosť spoločnosti

2 — 10 zamestnancov

Dodané služby

stratégia

branding

Google Business Profil

webdizajn

copywriting

fotografia a postprodukcia

hosting a správa riešenia

Klient

Kurenár BB je tím certifikovaných a skúsených vykurovacích technikov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v odvetví disponujú všetkými znalosťami a zručnosťami potrebnými na to, aby bol vykurovací systém nainštalovaný správne a efektívne.

Medzi hlavné služby patrí montáž vykurovacích zdrojov, montáž radiátorov a príslušenstva a inštalácia podlahového kúrenia. Tím Kurenár BB si zakladá na premyslenej a presnej inštalácii vykurovania pre každý dom a byt.

Problém

Postupný rast firmy KurenárBB viedol k zmene zamerania, hlavne na komplexné inštalácie vykurovacích systémov. Tieto služby bolo potrebné efektívne odprezentovať v online prostredí.

Audit odhalil, že predchádzajúce riešenie webu bolo nevhodné na pridávanie nových služieb, najmä z dôvodu technickej zastaranosti a neschopnosti efektívne spravovať a optimalizovať obsah (statická HTML stránka). Pôvodná stránka je navyše historicky dobre indexovaná vo vyhľadávaní a funguje, preto sme sa rozhodli do nej nezasahovať a vytvoriť samostatnú prezentáciu optimalizovanú pre nové cieľové publikum. 

Riešenie

Po vykonaní auditu sme dospeli k záveru, že optimálnym riešením bude prezentácia komplexných kurenárskych služieb prostredníctvom samostatnej webovej stránky. Pre zvýšenie dôveryhodnosti služby a značky Kurenár BB sme vytvorili štruktúru stránky spolu so špecializovanými fotografiami z referenčného projektu. Texty na webovej stránke sme navrhli s ohľadom na optimalizovanie pre lokálne vyhľadávanie. Ako súčasť stránky sme navrhli formulár pre získanie bezplatnej kalkulácie, ktorý potenciálnych klientov povzbudzuje, aby si vyžiadali ďalšie informácie a nezáväznú ponuku. 

Pre ďalšie prepojenie značky Kurenár BB s cieľovým publikom sme vytvorili nový firemný profil na Google Business Profile službe. Tento profil obsahuje autentické fotografie a všetky potrebné informácie o podnikaní. Vďaka tomu sme ešte viac podporili lokálne SEO a zvýšili viditeľnosť značky vo vyhľadávaní pre obsluhujúcu oblasť. 

Na sledovanie úspechu novej webstránky sme implementovali analytické nástroje na cookieless monitorovanie návštevnosti webových stránok, zapojenia používateľov a miery konverzie. Na základe týchto údajov môže spoločnosť Kurenár BB upraviť svoje marketingové stratégie, aby ďalej zlepšila ich efektivitu a oslovila širšie publikum. 

“FUTUR DIGITAL nielenže vytvorili efektívny a moderný web. Dodali komplexnú službu. Od auditu, cez návrh webu, napísanie textov až po fotografie referenčného projektu a našich zamestnancov. Naviac mi vysvetlili čo je ďalej potrebné urobiť preto, aby som svoju firmu posunul vyššie vo vyhľadávaní. “

Recenzia klienta

Dušan Antošík

— Majiteľ Kurenarbb.sk

Celkové výsledky

Web kurenarbb.sk sme vytvorili ako na konverziu optimalizovanú vstupnú stránku. Malo to svoje dôvody. Cieľom stránky totiž nie je len statická prezentácia. Práve naopak, efektívna biznis stránka má prinášať maximálnu konverziu.

To zabezpečujú dôsledne premyslené prvky, ktoré návštevníka postupne prevádzajú obsahom stránky. Odpovedajú na jeho nevyslovené otázky, vyvracajú pochybnosti, ponúkajú možnosti, zobrazujú už hotové a odovzdané projekty a budujú dôveru. Na konci, keď je návštevník presvedčený o tom, že práve táto služba stojí za to, mu jednoducho umožňujú prejsť do akcie – objednať si bezplatnú kalkuláciu.

Web kurenarbb.sk bol spustený len nedávno. V ďalších krokoch budeme optimalizovať jeho zobrazenie vo výsledkoch vyhľadávania. Projekt využíva služby nášho manažovaného hostingu.

Dodané služby

Audit a Stratégia

audit biznisu a produktu

analýza kľúčových slov

Webdizajn

návrh dizajnu vstupnej stránky

vývoj na platforme Wordpress

automatizácia

manažovaný hosting

Branding a obsah

tvorba logotypu

copywriting

fotografia akcie

portrétna fotografia

postprodukcia

Podobné projekty

Hľadáte ďalšiu inšpiráciu pre svoj biznis?

Massivetaxi.sk – Webová stránka a logotyp bratislavskej taxislužby. Copywriting a optimalizácia pre vyhľadávače.

MMMsalon.sk – Lokálny web pre masážny salón v Banskej Bystrici.