Obsah pripravujeme. Bude dostupný už čoskoro a máte sa na čo tešiť!

Season Restaurant —

Refresh identity, vizuálne podmanivá webová stránka a množstvo obsahu

400%

nárast organickej návštevnosti webovej stránky

8%

konverzia návštevníkov na hostí v reštaurácii (rezervácia)

2min

priemerná dĺžka trvania návštevy na stránke 2 m 59 s

Season restaurant

Season patrí medzi top reštaurácie na Slovensku nielen podľa hodnotení hostí, ale aj podľa kritiky odborníkov. Ponúka gurmánske kuchyňu a kulinárske zážitky širokej verejnosti.

Lokalita

Zvolen, Slovensko

Zameranie

Rodinná pražiareň

Veľkosť spoločnosti

20 — 50 zamestnancov

Dodané služby

stratégia

webdizajn

copywriting

fotografia a postprodukcia

virtuálna prehliadka

sociálna komunikácia

grafické služby

Klient

Season Restaurant je rodinná reštaurácia, ktorá ponúka gurmánsku kuchyňu a zmes tradičných a moderných kulinárskych špecialít. S dôrazom na čerstvé, sezónne suroviny sa reštaurácia snaží poskytnúť hosťom výnimočný kulinársky zážitok, ktorý kombinuje lahodné chute, dokonalú prezentáciu, sezónnu ponuku a vynikajúce služby.

Talentovaný tím reštaurácie Season zabezpečí pre všetkých hostí príjemný kulinársky zážitok. Skúsení kuchári pripravujú vynikajúce jedlá len z tých najlepších surovín, zatiaľ čo pozorný personál priateľským a profesionálnym vystupovaním uspokojí potreby každého hosťa. Okrem toho reštaurácia ponúka rozsiahly vínny lístok s rozmanitým výberom medzinárodných vín starostlivo vybraných tak, aby dopĺňali chute každého jedla. 

Reštaurácia Season sa môže pochváliť štýlovým a elegantným interiérom a exteriérom navrhnutým tak, aby vytvoril útulnú a príjemnú atmosféru, kde si hostia môžu vychutnať jedlo v nerušenom pohodlí. Priestranná jedálenská časť pojme rôzne veľkosti skupín, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre intímne večere, rodinné stretnutia alebo väčšie oslavy. Reštaurácia Season so svojím moderným dizajnom a príjemnou atmosférou poskytuje dokonalé prostredie pre skutočne nezabudnuteľný kulinársky zážitok. 

Problém

Napriek perfektným službám sa reštaurácii nedarilo zaujať a prilákať nové kategórie hostí. Bolo evidentné, že webová prezentácia a celková komunikácia nezodpovedali výnimočnej kvalite poskytovaných služieb. 

Naším prvoradým cieľom bolo vytvoriť pútavú, jedinečnú, na vizuálnych dojmoch postavenú webovú prezentáciu, ktorá presne odráža hodnoty, atmosféru a podstatu Season Restaurant a láka hostí, aby si rezervovali stôl. Vedeli sme, že musíme vytvoriť osobitý štýl a tón komunikácie, ktorý bude rezonovať s naším cieľovým publikom na webovej stránke a kanáloch sociálnych médií. 

Riešenie

Výsledkom našej spolupráce so Season Restaurant nebola iba vizuálne podmanivá webovou stránka, ktorá dokonale vystihuje podstatu značky. 

Investovali sme značné množstvo času a úsilia do úvodných konzultácií a auditov, aby sme pochopili jedinečnú víziu a hodnoty majiteľov Season Restaurant. Vytvorili sme na mieru „šitý“ grafický a obsahový návrh, ktorý je optimalizovaný tak, aby čo najpresvedčivejším spôsobom prezentoval jedinečné hodnoty a atmosféru reštaurácie

Aby sme značku Season posunuli na vyššiu úroveň, mierne sme upravili branding, vytvorili optimalizovaný textový obsah a kolekciu nových fotografií, ktoré sú navrhnuté tak, aby zaujali a nadchli zákazníkov na webových stránkach aj sociálnych médiách.

Zo získaných podkladov a dát sme vytvorili webovú prezentáciu, ktorá oživuje značku a odráža poslanie a hodnoty Season Restaurant. Každý aspekt webovej stránky bol optimalizovaný tak, aby zlepšil používateľskú skúsenosť a prilákal nových zákazníkov. 

Aby sme zaistili, že online prezentácia zostane aktuálna a relevantná, navrhli, vytvorili a implementovali sme aj stratégiu zverejňovania noviniek a aktualizácií. V nadväznosti na to sme vytvorili komplexnú stratégiu pre správu sociálnych médií, ktorá je v súlade s celkovou prezentáciou značky Season, a sami sme ju implementovali a otestovali. 

Ľahko rozšíriteľná, bezpečná a rýchla webová prezentácia na platforme Wordpress

Webovú stránku sme navrhli s ohľadom na čistú a modernú estetiku. Jednotný vzhľad a dojem na celej stránke sme podtrhli pomocou farebnej schémy a výberom fontov, ktoré vhodne dopĺňajú značku Season. 

Z hľadiska štruktúry stránok sme uprednostnili jednoduchosť používania a intuitívnu navigáciu. Vytvorili sme jednoduchú, ale efektívnu štruktúru menu s jasnými kategóriami pre rôzne druhy jedál a nápojov. Zabezpečili sme tiež, aby boli všetky dôležité informácie viditeľne na domovskej stránke a používatelia mohli ľahko nájsť to, čo hľadajú. 

Vizuálny obsah zachytávajúci atmosféru reštaurácie, ľudí aj gurmánske zážitky

Už pri plánovaní vizuálneho obsahu sme dbali na to, aby sme dôveryhodne zachytili každý aspekt Season Restaurant. Od chutného jedla, cez krásne priestory, až po akcie a personál.

Pri fotografovaní delikátnych jedál sme sa sústredili na zhmotnenie ich jedinečných chutí, textúr a ich celkovej prezentácie. Použili sme techniky osvetlenia a kompozície, ktoré zvýraznili krásu a farby jedla, vďaka čomu vyzerá tak lákavo, že ho môžete takmer ochutnať prostredníctvom fotografií. Jedlo sme neizolovali, ale zasadili do kompozície samotnej reštaurácie. 

Zachytili sme každý detail interiérov a exteriérov, vrátane výzdoby, osvetlenia a usporiadania sedenia. Vytvorili sme vizuálne lákavé obrázky a virtuálnu prehliadku, ktoré prenesú divákov do tepla a atmosféry reštaurácie.

Nevynechali sme ani personál, pretože je to veľká devíza reštaurácie. Vyzdvihli sme jeho profesionalitu a vášeň pre prácu.  Vzniknuté fotografie nie sú len vizuálnou reprezentáciou značky Season, ale evokujú emócie a pocity, ktoré so sebou prináša jedinečný zážitok zo stolovania v reštaurácii. 

Autentická komunikácia na sociálnych sieťach

Naším cieľom bolo vytvoriť autentickú komunikáciu na sociálnych sieťach a pozdvihnúť značku Season na novú úroveň viditeľnosti.

Stratégia zahŕňala plánovanie a automatické zverejňovanie príspevkov, aby sledovatelia neustále dostávali relevantný obsah. Využili sme pokročilé analytické nástroje na meranie efektivity kampaní na sociálnych sieťach. V implementačnom období náš tím sledoval mieru zapojenia, rast sledovateľov a ďalšie dôležité metriky.

“Som nadšený z výsledkov našej spolupráce s tímom FUTUR DIGITAL. Počas celého procesu boli spoľahliví a féroví a konečným výsledkom je krásna a funkčná webová stránka, ktorá dokonale vystihuje podstatu našej značky.”

Recenzia klienta

Peter Cúth

— Spolumajiteľ Season restaurant

Celkové výsledky

Spolupráca so Season Restaurant vyústila do elegantnej webovej stránky, ktorá nielenže vyzerá moderne a čisto, ale poskytuje aj bezproblémovú používateľskú skúsenosť. Vďaka jednoduchému menu a ľahko navigovateľnej štruktúre nájdu návštevníci informácie rýchlo a odkiaľkoľvek. Vysoká rýchlosť načítania stránky zaisťuje bezproblémové prehliadanie. Zaviedli sme pokročilé bezpečnostné opatrenia na ochranu stránky pred potenciálnymi hrozbami. Výsledkom je viac ako 100% navýšenie dôležitých metrík, ako sú počet návštevníkov, impresie, dĺžka návštevy na stránke a bounce rate oproti predchádzajúcemu stavu. 

Dôležitou súčasťou webovej prezentácie je vytvorenie vizuálne pútavého obsahu. Návštevníci sa vďaka nemu môžu naplno ponoriť do jedinečnej atmosféry Season Restaurant a vidieť všetko od lákavých záberov lahodného jedla až po virtuálnu prehliadku nádherného priestoru. Zhotovili sme vysokokvalitný vizuálny obsah, ktorý pomáha nielen prezentovať ponuku značky, ale tiež zlepšuje jej online prítomnosť a zvyšuje jej zapojenie s potenciálnymi zákazníkmi. Okrem fotografií použitých priamo na webovej stránke je výsledkom spolupráce aj databáza s 1.600 upravenými fotografiami, ktoré zamestnancom Season restaurant slúžia ako podklady pre obsah na sociálne siete. 

Komplexná stratégia pre sociálne siete bola logickým záverečným krokom. Zameriava sa na budovanie autentického spojenia s publikom. Pravidelným uverejňovaním relevantného obsahu a analýzou účinnosti kampaní sa nám podarilo zvýšiť viditeľnosť značky a zvýšiť jej online sledovanosť. Výsledkom je, že reštaurácia Season je teraz svojpomocne schopná oslovovať širšie publikum a vybudovať pevnejšie vzťahy so svojimi existujúcimi zákazníkmi. Už po dvoch mesiacoch nová stratégia priniesla 300 nových sledovateľov na Instagrame a Facebooku a zvýšenie miery zapojenia o 120%.

Dodané služby

Stratégia

audit biznisu a produktu

audit práce s recenziami

Webdizajn

návrhu dizajnu webu

vývoj na platforme Wordpress

automatizácia

manažovaný hosting

Vizuálny obsah

úprava logotypu

copywriting

portrétna fotografia

fotografia interiéru

fotografia exteriéru

reportážna fotografia

virtuálna prehliadka

Komunikácia

Google Business Profil

Tripadvisor

sociálne médiá

recenzie

Podobné projekty

Hľadáte ďalšiu inšpiráciu pre svoj biznis?

TeamEffort.sk – Optimalizovaný lokálny web a obsahová platforma pre tréningové centrum Effort fitness v Banskej Bystrici.

Hotel Arcade – Fotografia interiérov a architektúry pre banskobystrický mestský hotel.