Obsah pripravujeme. Bude dostupný už čoskoro a máte sa na čo tešiť!

Autotrade-TN —

Redizajn webu a fotografie autoservisu v Trenčíne

3,5%

priemerná konverzia návštevníkov na potenciálnych zákazníkov

1,5min

priemerná dĺžka trvania návštevy na stránke 1 min 37 s

77%

návštevníkov webovej stránky prichádza z vyhľadávania

Autotrade-tn.sk

Autotrade-TN je profesionálny autoservis so sídlom v Trenčíne. Ponúka stabilné služby zamerané na opravy automobilov, servis a predaj náhradných dielov, certifikované technické kontroly.

Lokalita

Trenčín, Slovensko

Zameranie

Autoservis

Veľkosť spoločnosti

2 — 10 zamestnancov

Dodané služby

stratégia

webdizajn

copywriting

fotografia a postprodukcia

manažovaný hosting

Klient

Autotrade je profesionálny autoservis v Trenčíne s viac ako 15 ročnými skúsenosťami. Poskytuje stabilné služby v oblasti opráv automobilov, servisu a predaja náhradných automobilových dielov.

Zakladajú si na individuálnom, profesionálnom prístupe, spoľahlivosti a dôvere zákazníkov. Patria pod krídla medzinárodnej skupiny autoservisov Q-Service.

Problém

Význam kvalitnej webovej stránky pre autoservisy a pneuservisy sa v súčasnej dobe zvyšuje, pretože stále viac ľudí vyhľadáva služby online. Vzhľadom na vysokú konkurenčnosť tohto segmentu je preto dôležité mať prehľadnú a funkčnú webovú stránku, ktorá bude autentickou formou reprezentovať hodnoty a služby. 

Okrem nedostatočnej technickej stránky webu Autotrade sme narazili aj na mnohé ďalšie problémy. Napríklad, chýbajúce informácie o ponúkaných službách, recenzie a odporúčania od zákazníkov, či kvalitné fotografie priestorov a personálu. Všetky tieto faktory majú vplyv na dôveru zákazníkov a ich rozhodnutie, ktorý autoservis alebo pneuservis si vyberú. Najmä keď na jednej ulici nájdete štyri ďalšie. 

Navyše, v dnešnej dobe sú zákazníci náročnejší a očakávajú rýchle a jednoduché objednanie služby online. Preto je nevyhnutné, aby webová stránka mala jasný a intuitívny spôsob objednania, ktorý zákazníci môžu využiť bez problémov. Táto možnosť pri pôvodnej webovej stránke chýbala. 

Riešenie

Rozhodnutie úplne redizajnovať webovú stránku nemožno brať na ľahkú váhu. Vyžaduje si to dôkladnú analýzu a plánovanie, aby sme zabezpečili, že nová webová stránka spĺňa potreby firmy aj jej zákazníkov. Pred redizajnom sme preto počas spoločného workshopu s majiteľmi realizovali hĺbkový audit biznisu a produktu. Ten nám poskytol dostatok informácií pre realizáciu webového riešenia.

Proces redizajnu zahŕňal aj tvorbu jasného a stručného textu, ktorý efektívne tlmočí posolstvo podniku. Na povzbudenie návštevníkov k aktivite boli na webovej stránke strategicky umiestnené jasné tlačidlá s výzvou na akciu. Okrem toho sme pridali prvky dôveryhodnosti vo forme zákazníckych referencií a predstavenia majiteľov servisu. Pre ďalšie umocnenie celkového efektu sme nafotili a pridali fotografie obchodných priestorov, sortimentu a personálu, čo pomohlo odlíšiť webovú stránku Autotrade od konkurencie. 

“FUTUR DIGITAL vytvorili jednoduchý, ale dôveryhodný a efektívny web. Oceňujem komplexné dodanie vrátane fotografií, nápady a tipy ako na lokálny marketing a dlhodobú spoľahlivú správu riešenia.”

Recenzia klienta

Vladimír Palák

— Spolumajiteľ Autotrade-TN.sk

Celkové výsledky

Redizajn priniesol mnohé zmeny – od grafického spracovania, cez stručné a jasné texty, až po dôveryhodný fotografický obsah. Vďaka týmto zmenám je nový web nielen vizuálne príťažlivejší, ale aj efektívnejší pri dosahovaní svojich cieľov. V konečnom dôsledku sa rozhodnutie prerobiť webovú stránku ukázalo ako rozumná investícia, ktorá sa vyplatila v podobe zvýšenej návštevnosti a príjmov.

Autotrade-tn.sk využíva naše služby manažovaného hostingu, vrátane optimalizácie rýchlosti, bezpečnosti, pravidelného zálohovania a technickej podpory.

Dodané služby

Audit a Stratégia

audit biznisu a produktu

Webdizajn

návrh dizajnu webu

vývoj na platforme Wordpress

licencie pluginov

manažovaný hosting

Branding a obsah

copywriting

fotografia akcie

portrétna fotografia

fotografia exteriéru

fotografia interiéru

postprodukcia

Podobné projekty

Hľadáte ďalšiu inšpiráciu pre svoj biznis?

KurenárBB.sk – Optimalizovaná vstupná stránka, copywriting, fotografie a postprodukcia pre tím kurenárov.

TeamEffort.sk – lokálny web a obsahová platforma pre tréningové centrum.