Obsah pripravujeme. Bude dostupný už čoskoro a máte sa na čo tešiť!

TeamEffort.sk —

Efektívny web pre tréningové centrum v Banskej Bystrici

16%

priemerná konverzia návštevníka webu na kvalifikovaný lead

4min

priemerná dĺžka trvania návštevy na stránke 4 min 29 s

15h

ušetrených mesačne vďaka automatizovanému procesu získavania leadov

Effort Fitness

Effort Fitness & Training Center je tréningové centrum zamerané na budovanie zdravých pohybových návykov pre všetky skupiny – od rekreačných športovcov až po profíkov.

Lokalita

Banská Bystrica, Slovensko

Zameranie

Tréningové centrum

Veľkosť spoločnosti

2 — 10 zamestnancov

Dodané služby

stratégia

webdizajn

copywriting

fotografia a postprodukcia

virtuálna prehliadka

sociálna komunikácia

hosting a správa riešenia

Klient

Effort Fitness & Training Center je špičkové fitness centrum, ktoré sa špecializuje na podporu zdravých pohybových návykov, fyzioterapiu, individuálne a skupinové cvičenia, ako aj tréningy športovej pohybovej prípravy. V gyme pracujú kvalifikovaní a certifikovaní tréneri, ktorí poskytujú širokú škálu služieb. Tie uspokoja fitness potreby všetkých cieľových skupín. 

Osobné tréningy sú prispôsobené špecifickým potrebám každého jednotlivca, zatiaľ čo skupinové fitness hodiny sú navrhnuté tak, aby boli zábavné a náročné. Všetky cvičenia sú vedené skúsenými trénermi, ktorí zákazníkom poskytujú motiváciu a podporu. Centrum ponúka aj špecifické športové tréningy pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoj výkon vo vybranom športe. 

K dispozícii sú aj fyzioterapeutické služby, ktoré ľuďom pomáhajú zotaviť sa zo zranení, zmierňovať chronickú bolesť a zlepšiť mobilitu. Fyzioterapeuti v Effort Fitness & Training Center sú skúsení a erudovaní a využívajú najnovšie techniky a technológie, aby poskytli najlepšiu možnú starostlivosť. Effort Fitness & Training Center je špecializované fitness centrum, ktoré ľuďom pomáha dosahovať ich ciele v oblasti fitness prostredníctvom zdravých cvičebných návykov a prispôsobených tréningových programov. 

Problém

Effort Fitness & Training Center je mladé fitnescentrum zamerané na špecifickú skupinu ľudí. Naviac v segmente v ktorom pôsobí je v Banskej Bystrici veľká konkurencia. S minimom skúseností v online priestore zvolilo fitnescentrum svoju prezentáciu do rúk nespoľahlivého dodávateľa. Výsledkom bola zaplatená faktúra a dodanie nefunkčného riešenia.

Prvým cieľom bolo vytvoriť relevantnú a špecializovanú webovú prezentáciu, ktorá zrozumiteľne popíše služby a všetky dôležité informácie o fitnescentre. Dôraz bol kladený na lokálnu optimalizáciu pre vyhľadávače. Druhý nadväzujúci cieľ bolo vytvorenie modelu pre online akvizíciu nových klientov a zvýšenie obsadenosti centra. Sústredili sme sa na maximálnu automatizáciu, aby nebolo potrebné zvyšovať počet zamestnancov ani obmedzovať čas trénerov. 

Riešenie

Webovú stránku Effort Fitness & Training Center sme navrhli s ohľadom na jasnú, relevantnú a funkčnú štruktúru. Optimalizované texty a autentické fotografie pomáhajú prezentovať služby, vybavenie a trénerov. Pridanie blogu udržiava návštevníkov v kontakte s užitočnými článkami a postrehmi na témy týkajúce sa fitness a wellness.

Webová stránka navyše obsahuje automatizovaný systém na akvizíciu nových zákazníkov, ktorý zaisťuje bezproblémový proces od dopytu po osobný pohovor. Systém je založený na automatickom odosielaní dotazníkov, ktoré zhromažďujú relevantné údaje o fitness cieľoch, preferenciách a očakávaniach zákazníka. Tieto údaje sa potom použijú na dohodnutie osobného pohovoru s jedným z trénerov v centre. 

Web optimalizovaný na konverziu a automatizácia

TeamEffort tréneri, väčšinu svojho dňa trávia v tréningovom centre, spolu so svojimi klientami. Cieľom preto bolo vytvoriť lokálny web, ktorý im bude nielen prinášať nových potenciálnych záujemcov, ale pomôže im aj s ich akvizíciou.

Web TeamEffort.sk je optimalizovaný na konverzie. Jednotlivé služby sú postavené ako vstupné stránky, ktoré obsahujú všetky dôležité informácie v podobe, ktorá je ľahko stráviteľná pre záujemcov. Naviac podporujú k akcii – odoslanie predbežného záujmu a bezplatná konzultácia. Po odoslaní formuláru je klient zapojený do automatizovanej online komunikácie, ktorá od neho získa všetky dôležité informácie týkajúce sa tréningu a pripraví podklady pre osobné stretnutie s trénerom.

Jednoduchšia propagácia programov a služieb

Pre TeamEffort sme nafotili množstvo fotografií služieb, tréningových programov, potrétov aj priestorov. Pre ich jednoduchšie používanie v rámci propagácii na sociálnych sieťach sme tento balíček doplnili o šablóny pre tvorbu sociálnych príspevkov pre príbehy a galérie v korporátnej grafike.

“Spolupráca s FUTUR DIGITAL bola skvelá. Na rozdiel od pôvodného dodávateľa splnili všetko presne tak ako sľúbili. Vďaka automatizácii akvizície klientov, ktorú nám navrhli ušetríme každý mesiac desiatky hodín. Tie potom môžeme venovať starostlivosti o našich klientov.”

Recenzia klienta

Andrej Bystriansky

— Zakladateľ a spolumajiteľ TeamEffort.sk

Celkové výsledky

Nový webový ekosystém uľahčuje potenciálnym zákazníkom cestu k informáciám o ponukách a službách centra, umožňuje im odoslanie svojich informácie a preferencií elektronicky, rýchlo a jednoducho. Celkovo tak podporuje ich rozhodnutie zmeniť svoje telo a začať športovať. Na druhej strane systém zjednodušuje proces akvizície nových klientov pre trénerov a zabezpečuje, že sa môžu sústrediť na poskytovanie osobnej pozornosti každému jednému zákazníkovi v maximálnej miere. 

TeamEffort.sk využíva náš manažovaný hosting, vrátane optimalizácie rýchlosti, bezpečnosti, pravidelného zálohovania, technickej podpory a aktualizácií. Naviac centrum využíva naše bezplatné digitálne služby, ktoré poskytujeme ku každému hostingu – správa recenzií, získavanie recenzií vrátane video recenzií, monitoring hostingu, monitoring umiestnenia kľúčových slov vo vyhľadávaní a cookieless analytiku.

Dodané služby

Audit a Stratégia

audit biznisu a produktu

Webdizajn

návrh dizajnu webu

vývoj na platforme Wordpress

automatizácia

manažovaný hosting

Branding a obsah

copywriting

portrétna fotografia

fotografia akcie

fotografia interiéru

virtuálna prehliadka

Komunikácia

Google Business Profil

e-mail marketing

sociálne médiá

Podobné projekty

Hľadáte ďalšiu inšpiráciu pre svoj biznis?

Season restaurant – Pútavá vizuálna webová stránka pre jednu z najlepších reštaurácií na Slovensku. Viac ako 3000 fotografií a rýchly rozbeh sociálnych sietí.  

MMMsalon.sk – Lokálny web pre masážny salón v Banskej Bystrici.