Obsah pripravujeme. Bude dostupný už čoskoro a máte sa na čo tešiť!

Massivetaxi.sk —

Lokálny launch pad bratislavskej taxislužby

7,2%

priemerná miera konverzie – formuláre, telefón, e-mail

3min

priemerná dĺžka trvania návštevy na stránke 3 min

86,24%

návštevníkov webovej stránky prichádza z vyhľadávania

Massivetaxi.sk

Massivetaxi je profesionálna taxislužba poskytujúca svoje služby na úrovni Bratislavy a jej okolia. Okrem širokého vozového parku ponúka skúsených vodičov a zaujímavé služby, vrátane transferov na viaceré európske letiská.

Lokalita

Bratislava, Slovensko

Zameranie

Taxislužba

Veľkosť spoločnosti

2 — 10 zamestnancov

Dodané služby

stratégia

tvorba loga

webdizajn

copywriting

postprodukcia kúpených fotografií

hosting a správa riešenia

Klient

Massive taxi je profesionálny poskytovateľ taxislužieb, ktorý ponúka bezpečnú, spoľahlivú a pohodlnú prepravu kdekoľvek v Bratislave. Dobre udržiavaný vozový park a tím skúsených vodičov sú zárukou toho, že sa pasažieri dostanú do cieľa včas a pohodlne.

Jednou z výnimočných vlastností Massive taxi sú ich viacmiestne taxíky, ktoré pojmú až 8 cestujúcich. Je to vynikajúca možnosť pre skupiny priateľov alebo rodiny, ktoré chcú cestovať spolu bez toho, aby sa museli rozdeľovať do viacerých áut.

Massive taxi ponúka okrem svojej bežnej taxislužby aj drink taxi. Ide o jedinečnú službu, ktorá umožňuje cestujúcim užiť si noc v meste bez obáv z jazdy pod vplyvom alkoholu a strachu o svoje auto zaparkované na verejnom mieste.  

Massive taxi poskytuje aj kyvadlovú dopravu na letisko. Toto je obľúbená možnosť pre cestujúcich, ktorí sa chcú vyhnúť problémom s hľadaním parkovania na letisku alebo vybavovaním verejnej dopravy. Vďaka kyvadlovej doprave na letisko si cestujúci môžu oddýchnuť a užiť si pohodlnú jazdu na svoj terminál s vedomím, že na svoj let dorazia včas. 

Problém

Majiteľ Massive Taxi chcel podporiť svoje služby PPC reklamou. Po analýze partnerskej spoločnosti BOOSTERS vyplynulo, že technická a obsahová úroveň ich vtedajšieho webového riešenia by akúkoľvek reklamu odsúdila na neúspech. Tento fakt ako aj vysoko konkurenčné prostredie viedlo spoločnosť k rozhodnutiu nechať si navrhnúť a vytvoriť novú profesionálnu webovú stránku. 

Cieľom bolo vytvoriť profesionálnu a optimalizovanú webovú prezentáciu, ktorá Massive Taxi odlíši od konkurencie a zvýši šance na úspech budúcich PPC kampaní.  

Riešenie

Riešenie bolo jasné už po úvodných auditoch– nová webová stránka navrhnutá tak, aby používateľom uľahčila vyhľadať informácie, získať prehľad o cenách a objednať si taxi službu. Pre každú zo služieb ponúkaných spoločnosťou Massive Taxi sme vytvorili samostatné vstupné stránky, ktoré používateľom umožňujú rýchlo a jednoducho nájsť a pochopiť službu, ktorú potrebujú. Zároveň odpovedajú na všetky ich otázky a vyracajú pochybnosti, ktoré by v súvislosti so službou mohli mať.

Spracovali sme optimalizované texty pre celý web. Chápeme dôležitosť jasného a stručného jazyka pri komunikovaní hodnoty služieb spoločnosti. Zabezpečili sme, aby jazyk používaný na webovej stránke bol informatívny, a zároveň dostatočne pútavý. 

Ďalej sme sa zamerali na optimalizáciu pre vyhľadávače v danej lokalite, prieskum relevantných kľúčových slov a ich zakomponovanie do obsahu webu. Pomôže to zlepšiť hodnotenie webových stránok vo vyhľadávačoch a uľahčí to vyhľadávanie lokálnych používateľov.

Na celú stránku sme rozmiestnili jasné výzvy na akciu, ktoré používateľom umožňujú rýchlo a jednoducho si rezervovať taxík alebo sa dozvedieť viac o službách ktoré Massive Taxi ponúka. Okrem základných rezervačných formulárov sme pridali možnosť objednať si taxi telefonicky a tiež prostredníctvom Whatsapp chatu.

“FUTUR DIGITAL spracovali môj web v rekordne krátkom čase. Vyhoveli všetkým mojim požiadavkám. Web funguje rýchlo, spoľahlivo a prináša nových záujemcov. Naviac vďaka priamej spolupráci s Boosters ma ušetrili od akýkoľvek technických podrobností.”

Recenzia klienta

Marek Haar

— Majiteľ taxislužby MASSIVE TAXI

Celkové výsledky

Nový web začal ihneď po spustení prinášať prvé výsledky. Tie sa samozrejme znásobili po tom, ako boli spustené PPC kampane. Pri mesačnej návštevnosti okolo 1000 unikátnych návštevníkov, web dosahuje konverziu 7,2%. Nízka miera odchodov zo stránky a priemerná doba strávená na stránke svedčia o tom, že sa podarilo pripraviť informačne bohatý web, ktorý efektívne dosahuje stanovené ciele.

MASSIVE TAXI využíva náš manažovaný hosting, vrátane optimalizácie rýchlosti, bezpečnosti, pravidelného zálohovania, technickej podpory a aktualizácií. Naviac spoločnosť využíva naše bezplatné digitálne služby, ktoré poskytujeme ku každému hostingu – správa recenzií, získavanie recenzií vrátane video recenzií, monitoring hostingu, monitoring umiestnenia kľúčových slov vo vyhľadávaní a cookieless analytiku.

Dodané služby

Audit a Stratégia

audit biznisu a produktu

analýza kľúčových slov

Webdizajn

návrh dizajnu lokálneho webu

vývoj na platforme Wordpress

objednávkový systém

Branding a obsah

tvorba logotypu

copywriting

postprodukcia fotografií

Podobné projekty

Hľadáte ďalšiu inšpiráciu pre svoj biznis?

TeamEffort.sk – Optimalizovaný lokálny web a obsahová platforma pre tréningové centrum Effort fitness v Banskej Bystrici.

MMMsalon.sk – Lokálny web pre masážny salón v Banskej Bystrici.