Obsah pripravujeme. Bude dostupný už čoskoro a máte sa na čo tešiť!

ElenaŠkarbová —

Osobný web a korporátna identita mentálnej koučky

3,8%

priemerná miera konverzie návštevníkov na zákazníkov

4min

priemerná dĺžka trvania návštevy na stránke 4 min 38 s

63%

návštevníkov webovej stránky prichádza z vyhľadávania

Elenaskarbova.sk

ElenaSkarbova.sk je mentálna koučka zameraná na profesionálny osobný koučing, koučing manažérov, ale aj športovcov.

Lokalita

Banská Bystrica, Slovensko

Zameranie

Mentálny kouč

Veľkosť spoločnosti

1 zamestnanec

Dodané služby

stratégia

branding

webdizajn

copywriting

fotografia a postprodukcia

hosting a správa riešenia

Klient

Elena Škarbová je mentálna koučka. Zameriava sa na osobný mentálny koučing, mentálny koučing pre manažérov a vedúcich pracovníkov, ale aj koučing profesionálnych športovcov. V jej krvi koluje 17-ročná prax z obchodu a manažmentu. Je dcéra, manželka a aj matka. Vďaka svojim životným rolám a dlhodobej praxi rozumie osobnému svetu svojich klientov a pomáha im prekonávať prekážky, rásť a napredovať.

Problém

Mentálny koučing je u nás relatívne neznámym pojmom. Stále sa nájde veľa ľudí, ktorí mentálnemu koučingu nerozumejú a nedôverujú mu. Nevidia v ňom príležitosť pre osobný rast. Naviac tým, že je mentálny koučing postavený na otázkach, u veľa potenciálnych klientov vzbudzuje nedôveru tiež vysoká cena koučingu vzhľadom na ponúkaný obsah poradenstva.

Cieľom efektívnej prezentácie mentálnej koučky sa preto stalo získanie dôvery potenciálnych klientov – vytvorenie značky a digitálnej prezentácie, ktorá na prvý pohľad vzbudzuje dôveru, je priateľská, otvorená a umožňuje vyskúšať si službu na vlastnej “koži” pomocou online objednávky bezplatnej konzultácie.

Riešenie

Vždy je pre nás dôležité pochopenie nášho klienta a jeho klientov. Bez ohľadu na to, aký projekt realizujeme, vždy uplatňujeme vstupný audit biznisu a produktu. Ten bol v tomto prípade veľmi dôležitý hlavne preto, že sme sa púštali do pre nás zatiaľ neznámych, neprebádaných vôd. Vďaka vstupnému auditu sme mohli nazrieť do “hlavy” a myšlienok našej klientky a tiež jej spokojných zákazníkov. Pomohlo nám to nielen pri pochopení problému, ale aj pri návrhu prostriedkov ako problém riešiť.

Pre maximálnu dôveryhodnosť sme pre značku našej klientky použili jej meno. Tento prístup je charakteristický práve pre odvetvia kde značkou je priamo osoba zakladateľa. Dôveryhodnosť sme podtrhli jednoduchým typografickým logom, ktoré kombinuje patkové a bezpatkové písmo. Patkové písmo zvyšuje tradičnosť značky a vytvára pocit známosti a histórie. Naopak bezpatkové písmo prináša inováciu a pohľad do budúcnosti.

Webovú stránku sme vytvorili ako vstupnú stránku, ktorej cieľom bolo postupné odbúranie všetkých neistôt a otázok potenciálnych klientov. Celkový proces prechodu stránkou sme zavŕšili možnosťou objednávky bezplatnej konzultácie. Vďaka kvalitným fotografiám sme budúcim klientom ukázali nielen samotnú koučku (budovanie dôveryhodnosti od prvého okamihu), ale aj priebeh jednotlivých konzultácií. Drobné detaily ako zvolené farby, či mikro animácie ešte viac podtrhli moderný prístup, otvorenosť a priateľskosť značky.

“Spolupráca bola skvelá. Chalani z FUTUR DIGITAL ma previedli celým založením značky. Od auditu a pochopenia súvislostí, cez vytvorenie značky a webu. A fotoshooting som si jednoducho užila. Teším sa na ďalšiu spoluprácu s nimi a vrelo vám FUTUR odporúčam. “

Recenzia klienta

Elena Škarbová

— Mentálna koučka v ElenaSkarbova.sk

Celkové výsledky

Vďaka priateľskej a uvoľnenej atmosfére sa nám spolu s Elenou Škarbovou podarilo vytvoriť nielen dôveryhodnú značku, ale aj efektívny osobný web, ktorý jednoducho prináša výsledky. Vysoká miera konverzie je podporená oslovením potenciálnych klientov práve vo chvíli, keď práve toto riešenie potrebujú.

Vstupná webová stránka odpovedá na všetky otázky potenciálnych klientov, cez kvalitný vizuálny obsah, prívetivé a priateľské texty buduje dôveru, a na koniec prináša nečakanú možnosť vyskúšať si mentálny koučing na vlastnej koži úplne zadarmo.

Projekt bol vďaka vysokému pracovnému zaťaženiu dočasne pozastavený. V najbližích mesiacoch očakávame jeho znovuspustenie.

Dodané služby

Audit a Stratégia

audit biznisu a produktu

analýza konkurencie

Webdizajn

návrh dizajnu osobného webu

vývoj na platforme Wordpress

licencie pluginov

hosting a správa riešenia

Branding a obsah

naming

tvorba logotypu

copywriting

portrétna fotografia

postprodukcia

Podobné projekty

Hľadáte ďalšiu inšpiráciu pre svoj biznis?

Boosters.sk – Ilustrovaný firemný web pre špecialistov na reklamné kampane na platformách Google Ads, Facebook Ads, Microsoft Ads a porovnávačoch.

Klášter Želiv – Koncept korporátnej identity a fotografie pre významný český kláštor.