Obsah pripravujeme. Bude dostupný už čoskoro a máte sa na čo tešiť!

MMMsalon.sk —

Optimalizovaný lokálny web a identita pre masážny salón

4

priemerná pozícia na relevantné kľúčové slová – 6 mesiacov od spustenia

64%

návštevníkov webovej stránky prichádza z vyhľadávania

7%

priemerná konverzia návštevníka na zákazníka

MMMSalón.sk

MMM salón je rodinný masážny salón poskytujúci certifikované masáže rôzneho druhu – od klasickej masáže až po masáž nôh.

Lokalita

Banská Bystrica, Slovensko

Zameranie

Masážny salón

Veľkosť spoločnosti

2 — 10 zamestnancov

Dodané služby

audit a stratégia

branding

webdizajn

copywriting

fotografia a postprodukcia

virtuálna prehliadka

sociálna komunikácia

hosting a správa riešenia

Klient

MMM Salón je masážny salón v Banskej Bystrici, miesto kde si môžete oddýchnuť a zrelaxovať v príjemnom prostredí a využiť služby skúsených certifikovaných masérov. Ponuka zahŕňa rôzne typy masáží, vrátane klasických, reflexných, lymfatických, športových a uvoľňujúcich masáží. V MMM Salóne stavajú na kvalite a zdravotníckej úrovni vzdelania personálu. 

Problém

Problémov existovalo viacero. Prvým z nich bola nefunkčná a nevyhovujúca webová stránka salóna, ktorú si majitelia vytvorili svojpomocne. Nebola indexovaná vo vyhľadávaní ani optimalizovaná. Ďalšími problémami boli nekonzistentnosť kontaktných údajov naprieč katalógmi, neaktuálne informácie vo firemnom profile na Google a absencia vlastného vizuálneho obsahu.

Cieľom bolo vytvoriť dôveryhodnú, funkčnú a zároveň profesionálnu webovú prezentáciu masážneho salóna, ktorá bude ľahko vyhľaddatená, vďaka profesionálnemu vizuálnemu obsahu autentická a bude umožňovať rýchlu a efektívnu komunikáciu so zákazníkmi. 

Riešenie

Po úvodnom audite biznisu a produktu sme navrhli a spracovali nové logo a farebnosť značky. Cieľom bolo odlíšenie od konkurencie, navodenie pocitu dôveryhodnosti a uvoľnenej atmosféry. Následne sme nový dizajnový jazyk preniesli do návrhu samotnej webstránky.

Na základe analýzy kľúčových slov a poskytovaných služieb sme pripravili texty a štruktúru vstupných stránok služieb. Z tejto štruktúry sme vytvorili shotlist pre vizuálny obsah a  nafotili všetky potrebné zábery. Zrealizovali sme aj virtuálnu prehliadku s popismi, aby zákazníci mohli zažiť atmosféru MMM Salóna ešte pred jeho návštevou. Aby sme čo najviac priblížili salón klientom, implementovali sme rezervačný formulár a chat s napojením na Messenger, WhatsApp a hlasové volanie. 

Lokálny web optimalizovaný pre vyhľadávače

Pre každý lokálny biznis je najdôležitejšie jeho vyhľadanie potenciálnymi zákazními. Preto pri návrhu webu vždy okrem používateľskej skúsenosti kladieme dôraz na optimalizáciu pre vyhľadávače.

Na základe analýzy kľúčových slov sme navrhli štruktúru webu, jeho obsah a jednotlivé vstupné stránky služieb. Lokálnu optimalizáciu sme podporili pomocou optimalizovaného Google Business Profilu a sociálnych médií. Pre klienta sme spracovali stratégiu získavania recenzií a spätných odkazov na web. Web na novej doméne sa už po pár mesiacoch zobrazuje na popredných pozíciách na všetky dôležité kľúčové slová.

Social pack pre jednoduchší začiatok na sociálnych sieťach

Ako súčasť balíčka dodávaných služieb pre našich klientov spolu s balíčkom fotografií pre použitie na sociálnych sieťach dodávame tiež balík šablón pre jednoduchý návrh brandovej grafiky pre sociálne siete.

Grafický výstup zo šablóny je možné použiť pre reklamné formáty, ale aj pre komunikáciu na sociálnych sieťach. Šablóny sú dodavané vo formáte .pptx v dvoch verziách (príbehy, príspevky), možno ich spravovať zadarmo online alebo cez desktopovú aplikáciu a je možné ich upraviť na pár klikov.

“Zo začiatku ma od spolupráce odrádzala cena. Nevedela som si predstaviť, akú protihodnotu mi služba prinesie. Návrh webu od FUTUR DIGITAL ma presvedčil. Svoje rozhodnutie neľutujem. Web efektívne funguje a prináša nových zákazníkov.”

Recenzia klienta

Monika Mlčová

— Majiteľka masážneho salónu MMM

Celkové výsledky

Redizajn webu začal prinášať svoje prvé výsledky ihneď po spustení webu do ostrej prevádzky. Väčšia návštevnosť z vyhľadávania sa dostavila po 3 mesiacoch od spustenia webu. Dnes sa web umiestňuje na prvých priečkach na všetky dôležité kľúčové slová. Naviac zákazníci, ktorí na web zavítajú, získajú úplný prehľad o poskytovaných službách, vrátane recenzií, fotografií priestorov, virtuálnej prehliadky a samozrejme predstavenia certifikovaných masérov. Masáž si môžu efektívne objednať priamo z webu alebo prostredníctvom chatu.

Masážny salón MMM využíva náš manažovaný hosting, vrátane optimalizácie rýchlosti, bezpečnosti, pravidelného zálohovania, technickej podpory a aktualizácií. Naviac salón využíva naše bezplatné digitálne služby, ktoré poskytujeme ku každému hostingu – správa recenzií, získavanie recenzií vrátane video recenzií, monitoring hostingu, monitoring umiestnenia kľúčových slov vo vyhľadávaní a cookieless analytiku.

Dodané služby

Audit a Stratégia

audit biznisu a produktu

analýza kľúčových slov a obsahu

Webdizajn

návrh dizajnu webu

vývoj na platforme Wordpress

licencie pluginov

rezervačný systém a chat

manažovaný hosting

Branding a obsah

tvorba logotypu

copywriting

portrétna fotografia

fotografia akcie

fotografia interiéru

postprodukcia

virtuálna prehliadka

Komunikácia

Google Business Profil

sociálne médiá

Podobné projekty

Hľadáte ďalšiu inšpiráciu pre svoj biznis?

TeamEffort.sk – Optimalizovaný lokálny web a obsahová platforma pre tréningové centrum Effort fitness v Banskej Bystrici.

Massivetaxi.sk – Webová stránka a logotyp bratislavskej taxislužby.